حضور شركت BOBST سوييس در نمايشگاه چاپ و تبليغات اصفهان

حضور شركت BOBST سوييس در نمايشگاه چاپ و تبليغات اصفهان

1392/8/6 1450 0

حضور شركت BOBST سوييس در نمايشگاه چاپ و تبليغات اصفهان

دهمین نمایشگاه بین المللی صنایع چاپ، تبلیغات و بسته بندی که از 7 تا 10 آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار می شود، میزبان یکصد شرکت داخلی است و همچنین شرکت BOBST سوییس که مجموعه ای بسیار معتبر در زمینه بسته بندی است، در این نمایشگاه مشارکت دارد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان بیشتر مشارکت کنندگان این نمایشگاه از دو استان اصفهان و تهران هستند. ظرفیت این نمایشگاه در دو سالن تکمیل است. در سالن میرداماد، مشارکت کنندگان بخش تبلیغات و در سالن نقش جهان مشارکت کنندگان بخش چاپ و بسته بندی مستقر شده اند.

همزمانی این نمایشگاه با سومين نمايشگاه تخصصي خدمات بانكداري، بيمه، بورس و بازار سرمايه در شرایطی که مجموعه های چاپ استان با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند و به تسهیلات بانکی برای وارد کردن ماشین آلات نیاز دارند، می تواند مثمر ثمر باشد.

همچنین گروه 34 نفره ای از مدیران شرکت های صنایع غذایی استان آذربایجان شرقی برای بازدید از بخش چاپ و بسته بندی به اصفهان سفر خواهند کرد.  

حضور اداره فرهنگ و ارشاد در این نمایشگاه و همکاری در برگزاری این نمایشگاه، در این دوره بسیار قابل توجه است چرا که طی سال های گذشته این همکاری و حضور بسیار کم رنگ بود. 

برپایی سمینارهای جانبی در دو محل سالن همایش نمایشگاه و سالن اتاق بازرگانی اصفهان نیز بر جنبه تخصصی این نمایشگاه می افزاید.

رؤسای اتحادیه های چاپ و تبلیغات سراسر کشور برای بازدید از این نمایشگاه دعوت شده اند که با توجه به حجم مبادلات چاپی اصفهان با نیمه جنوبی کشور احتمال حضور رؤسای اتحادیه استان های جنوبی کشور زیاد است.

این نمایشگاه برای بازدید عموم ساعت 15 تا 21 و برای بازدید متخصصین روزهای چهارشنبه 8 آبان و جمعه 10 آبان از ساعت 9 تا 12 ظهر را تعیین کرده است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر