معاون مطبوعات و تبليغات اداره ارشاد اسلامي استان قم : اصفهان ظرفيت نمايشگاهي بالايي دارد

معاون مطبوعات و تبليغات اداره ارشاد اسلامي استان قم : اصفهان ظرفيت نمايشگاهي بالايي دارد

1392/8/9 1357 0

معاون مطبوعات و تبليغات اداره ارشاد اسلامي استان قم : اصفهان ظرفيت نمايشگاهي بالايي دارد

معاون مطبوعات و تبلیغات اداره ارشاد اسلامی استان قم از دهمین نمایشگاه بین المللی صنایع چاپ، تبلیغات و بسته بندی اصفهان بازدید کرد.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان محمد خامه یار، در این بازدید سطح نمایشگاه را بسیار کیفی ارزیابی کرد و گفت: اصفهان ظرفیت نمایشگاهی بالایی دارد و از آن جا که بخش اعظمی از کتب مذهبی در استان قم چاپ و منتشر می شود، این استان می تواند در نمایشگاه چاپ و همچنین قرآن و عترت اصفهان مشارکت فعالی داشته باشد.

وی اعلام کرد: اداره کل ارشاد استان قم آمادگی دارد چاپخانه های معتبر خود را به نمایشگاه اصفهان دعوت کند.

 همچنین باباربیع مدیر امور مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بازدید از این نمایشگاه گفت: اداره ارشاد باید نقش قوی تر و بهتری در این نمایشگاه داشته باشد.

گروه 35 نفره مدیران فعال در عرصه صنایع غذایی استان آذربایجان شرقی نیز از بخش بسته بندی نمایشگاه بازدید داشتند.

این گروه مجموعه های بسته بندی استان اصفهان را صاحب سبک خواندند. همچنین اطلاعات پاویون ایران در نمایشگاه حلال مالزی که توسط شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برنامه ریزی می شود در اختیار این گروه قرار گرفت.

مدیر کل پست اصفهان و مدیران روابط عمومی دستگاه های دولتی از دیگر بازدیدکنندگان این نمایشگاه بودند.

در این نمایشگاه برای اولین بار پاویون ویژه غرفه سازان مورد تأیید شرکت نمایشگاه های استان مستقر شده است و شرکت نمایشگاه ها در راستای حمایت از این غرفه سازان، به کلیه مشارکت کنندگان نمایشگاه های آتی خود اطلاع رسانی کرده تا با بازدید از این نمایشگاه، نسبت به عقد قرارداد غرفه سازی های آتی خود اقدام کنند و از تخفیف های ویژه برخوردار شوند.

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر